Atribuită Cumpărare directă

Crema radiofrecventa Tecar/Huse electrozi electroterapie 6*8.5/Bureti pentru electrozi vacuum

Număr anunț
DA35562503
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
LIDAMAR SRL (CUI 14173753)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.255 RON
Data publicării
19.04.2024 13:50
Data finalizării
22.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.255 RON