Atribuită Cumpărare directă

Lavoar suspendat alb rotunjit 49.5x41 cm confrom anunt ADV.1421393/18.04.2024

Număr anunț
DA35572741
Autoritate contractantă
S.C. PIETE SI TARGURI CRAIOVA S.R.L. (CUI 28001235)
Furnizor / câștigător
SELCOROM S.R.L. (CUI 14350847)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
119,60 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
22.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,60 RON