Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,5% sub estimat
Brânză și cascaval
- Număr anunț
- SCN1062794
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL (CUI 25347278)
- Cod CPV
- 15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 341.366,59 RON
- Valoare atribuită
- 244.170,50 RON 28,5% sub estimat
- Data publicării
- 10.02.2020 14:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1038716
- Termen limită
- 20.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076350
Documente
Documentația de atribuire
- DOCUMENTATIE LOT 1.zip.p7s
- DOCUMENTATIE LOT 2.zip.p7s
- DOCUMENTATIE LOT 3.zip.p7s
- DOCUMENTATIE LOT 4.zip.p7s
- DOCUMENTATIE LOT 5.zip.p7s
- DOCUMENTATIE LOT 6.zip.p7s
- FisaDate_DF1076350.pdf
DUAE
Loturi (6)
Adjudecat: 244.170,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Serviciul activități auxiliare - Branzeturi maturate | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 45.578 RON |
| 2 | Cantina salariaților - Branzeturi speciale | — | Anulat | — |
| 3 | Cantina salariaților - Branzeturi maturate | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 107.595 RON |
| 4 | Cantina salariaților - Branzeturi proaspete | — | TRANSLIMA | 38.850 RON |
| 5 | Centrul de perfecționare Cumpătu - Branzeturi speciale | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 9.360 RON |
| 6 | Centrul de perfecționare Cumpătu - Branzeturi maturate | — | OLYMEL FLAMINGO FOOD S.R.L. | 42.787,50 RON |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SCTRANSLIMA SRL CUI RO18916940
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ALFA - COM - GRUP SRL CUI RO 14180408
Valoare atribuită
244.170,50 RON
din 341.366,59 RON estimat
28,5%
Adjudecat la 71,5% din estimat · economie 97.196,09 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.