Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,4% sub estimat
Servicii de efectuare a recensământului circulației rutiere din anul 2020 pe drumurile județene din județul Hunedoara
- Număr anunț
- SCN1062793
- Autoritate contractantă
- JUDETUL HUNEDOARA (CUI 4374474)
- Furnizor / câștigător
- INSTITUTUL DE CERCETARI IN TRANSPORTURI INCERTRANS SA (CUI 4282451)
- Cod CPV
- 63712710-3 · Servicii de monitorizare a traficului (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 565.000 RON
- Valoare atribuită
- 557.250 RON 1,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.02.2020 14:49
- Anunț de atribuire
- SCNA1039966
- Termen limită
- 26.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076349
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTITUTUL DE CERCETARI IN TRANSPORTURI INCERTRANS SA CUI RO 4282451
Valoare atribuită
557.250 RON
din 565.000 RON estimat
1,4%
Adjudecat la 98,6% din estimat · economie 7.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.