Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 33,8% sub estimat

Servicii de Administrare Desene si Control Documente

Număr anunț
CN1021041
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
ROEL SRL (CUI 1596786)
Cod CPV
72512000-7 · Servicii de gestionare a documentelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.378.500 RON
Valoare atribuită
10.840.339,96 RON 33,8% sub estimat
Data publicării
13.05.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1037178
Termen limită
11.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 093-223146
Documentație de atribuire
DF1083762

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROEL SRL CUI RO 1596786

Valoare atribuită

10.840.339,96 RON

din 16.378.500 RON estimat 33,8%

Adjudecat la 66,2% din estimat · economie 5.538.160,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.