Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Statie de aer comprimat medical 109,20mc/h si statie de aer comprimat medical 153,60 mc/h
- Număr anunț
- SCN1175493
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Cod CPV
- 33157400-9 · Aparate medicale respiratorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 925.000 RON
- Valoare atribuită
- 900.000 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2026 07:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1134060
- Termen limită
- 02.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1271483
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (1)
-
28.05.2026 13:19Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareraspuns consolidat
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. CUI RO39292806
Valoare atribuită
900.000 RON
din 925.000 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 25.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.