Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,0% sub estimat
Reabilitare, recompartimentare și modernizare Clădire PRO ARTE - execuție
- Număr anunț
- SCN1062852
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- CONPEP DRAG SRL (CUI 32925544)
- Cod CPV
- 45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.580.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.406.460,18 RON 11,0% sub estimat
- Data publicării
- 11.02.2020 11:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1039044
- Termen limită
- 06.03.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1076437
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CONPEP DRAG SRL CUI 32925544
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
GHERVAN GROUP SRL CUI RO 21384028
Valoare atribuită
1.406.460,18 RON
din 1.580.000 RON estimat
11,0%
Adjudecat la 89,0% din estimat · economie 173.539,82 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.