Atribuită
Anunț de participare
Proiectare pentru obiectivul-"Reparatii, amenajari interioare si exterioare si compartimentari cladire cantina la Depoul de locomotive Timisoara
- Număr anunț
- CN1021112
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- SMART CONSULTING S.R.L. (CUI 16053001)
- Cod CPV
- 71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.900 RON
- Data publicării
- 13.05.2020 11:12
- Anunț de atribuire
- CAN1038059
- Termen limită
- 15.06.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1083871
Documente
Documentația de atribuire
- contract model.doc.p7s
- cs05-11-2020-174011.pdf.p7s
- FisaDate_DF1083871.pdf
- FORMULARE valabile s.doc.p7s
- formular propunere tehnica.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMART CONSULTING S.R.L. CUI RO 16053001
Valoare atribuită
36.900 RON
din 35.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro