Atribuită Cumpărare directă

CARUCIOR MEDICAL CU 2 POLITE INOX+ Masuta tratament inox cu 2 polite

Număr anunț
DA35578308
Autoritate contractantă
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
33192300-5 · Mobilier medical, cu exceptia paturilor si a meselor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.089,50 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.089,50 RON