Atribuită Cumpărare directă

Materiale Animal Fest - R6536

Număr anunț
DA35579324
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
Furnizor / câștigător
HAPPY CENTER SRL (CUI 22712514)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.391,27 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.391,27 RON