Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE LOT SCARI ALUMINIU 1 X 13 TREPTE

Număr anunț
DA35564009
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01144 (CUI 27367077)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
44423200-3 · Scari (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.374,80 RON
Data publicării
19.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.374,80 RON