Atribuită Cumpărare directă

Cartuse lubrefianteTIP NOVA

Număr anunț
DA35579384
Autoritate contractantă
EURO APAVOL SA (CUI 27778056)
Furnizor / câștigător
SLUDGE & WATER S.R.L. (CUI 43719302)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.322 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.322 RON