Atribuită Cumpărare directă

Achizitia de materiale de reparatii

Număr anunț
DA35570171
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA VASILE GOLDIS AL JUDETULUI ARAD (CUI 3861889)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
42600000-2 · Masini-unelte (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
113,45 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

113,45 RON