Atribuită
Anunț de participare
Set complet mobilier de inox pentru sala de operatie-2 seturi
- Număr anunț
- CN1018774
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 33192000-2 · Mobilier medical (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 92.673,80 RON
- Valoare atribuită
- 92.672 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1031503
- Termen limită
- 12.03.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 029-066629
- Documentație de atribuire
- DF1076209
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Valoare atribuită
92.672 RON
din 92.673,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro