Atribuită Cumpărare directă

Inchiriere Mai compactor

Număr anunț
DA35527889
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC GHIRODA SRL (CUI 37306760)
Furnizor / câștigător
MXM ANT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 46793010)
Cod CPV
43315000-4 · Compactoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
196.000 RON
Data publicării
16.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

196.000 RON