Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta juridica si reprezentare pentru perioada 01.05.2024 - 31.12.2024

Număr anunț
DA35578652
Autoritate contractantă
Agentia Romana De Asigurare A Calitatii In Invatamantul Preuniversitar-A.R.A.C.I.P (CUI 18126924)
Furnizor / câștigător
"IORDACHE DAN - CABINET DE AVOCAT" (CUI 40037017)
Cod CPV
79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
110.675,20 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

110.675,20 RON