Atribuită Cumpărare directă

PRODUSE LACTATE

Număr anunț
DA35569984
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "VIRGIL CALOTESCU" BASCOV (CUI 29446290)
Furnizor / câștigător
PRODLACTA SA (CUI 1112568)
Cod CPV
15551000-5 · Iaurt si alte produse lactate fermentate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
222,50 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,50 RON