Atribuită Cumpărare directă

Cabinet de exterior 19 inch 32U 750x600 mm

Număr anunț
DA35549802
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE PROTECTIE SI PAZA – U.M. 0149 F BUCURESTI (CUI 4283635)
Furnizor / câștigător
DIGITAL TELECOMMS SRL (CUI 8922600)
Cod CPV
31214500-4 · Tablouri electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.610,30 RON
Data publicării
18.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.610,30 RON