Atribuită
Anunț de participare
AUTOVEHICUL TRANSPORT CADAVRE
- Număr anunț
- SCN1018385
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- CASA AUTO SEBEŞ SRL (CUI 17567221)
- Cod CPV
- 34113000-2 · Vehicule cu 4 roti motoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 210.084,05 RON
- Valoare atribuită
- 210.000 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 15:22
- Anunț de atribuire
- SCNA1006839
- Termen limită
- 10.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025769
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini Autoutilitara - Medicina Legala.doc.p7m
- Clauze contractuale autovehicul transport cadavre.doc.p7m
- FisaDate_DF1025769.pdf
- FORMULARE L 982016.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CASA AUTO SEBEŞ SRL CUI RO 17567221
Valoare atribuită
210.000 RON
din 210.084,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro