Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Achiziție autoutilitare
- Număr anunț
- SCN1018384
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
- Furnizor / câștigător
- VERBITA SRL (CUI 6412388)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 230.000 RON
- Valoare atribuită
- 227.895,34 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2018 15:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1010117
- Termen limită
- 11.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025786
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI 3089 DIN 20.09.2018 3 AUTOUTILITARE.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI 3090 DIN 20.09.2018 AUTOUTILITARA.pdf.p7s
- Clauze contractuale 4 autoutilitare.doc.p7s
- FisaDate_DF1025786.pdf
- Modele de formulare 4 autoutilitare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 230.000 RON Adjudecat: 227.895,34 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot 1 | 158.000 RON | VERBITA S.R.L. | 227.895,34 RON |
| 2 | Lot 2 | 72.000 RON | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
VERBITA SRL CUI RO 6412388
Valoare atribuită
227.895,34 RON
din 230.000 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 2.104,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.