Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

Execuția lucrărilor de construcție grădiniță în localitatea Ciucurova, în cadrul proiectului „CONSTRUCȚIE GRĂDINIȚĂ ÎN LOCALITATEA CIUCUROVA, COMUNA CIUCUROVA, JUDETUL TULCEA”

Număr anunț
SCN1018365
Autoritate contractantă
Comuna Ciucurova (CUI 4508592)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.016.368,23 RON
Valoare atribuită
997.620,67 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
28.09.2018 14:18
Anunț de atribuire
SCNA1012253
Termen limită
22.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025801

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant
ELCOS GRUP SRL CUI 24692944
Oferta 2 Individuala
Ofertant
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

997.620,67 RON

din 1.016.368,23 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 18.747,56 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.