Acasă · Licitații
· Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 32,3% sub estimat
Actualizarea Analizelor de Pericol la Incendiu pentru Unitatile 1 si 2 la CNE Cernavoda
- Număr anunț
- SCN1018364
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Cod CPV
- 71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 576.000 RON
- Valoare atribuită
- 390.000 RON 32,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2018 14:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1011611
- Termen limită
- 01.11.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025725
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini cr-26599.pdf.p7s
- FisaDate_DF1025725.pdf
- Partea III Formulare CR 26599.doc.p7s
- Partea IV Propunere de contract CR 26599 12.09.2018.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
REGIA AUTONOMA TEHNOLOGII pentru ENERGIA NUCLEARA CUI RO32306920
Oferta 2
Individuala
Ofertant
KINECTRICS NUCLEAR ROMANIA S.R.L. CUI 5042040
Terți susținători 1
Kinectrics International Inc CUI 1505231
Oferta 3
Individuala
Ofertant
CASA LUX CONSTRUCTII SRL CUI 10348860
Subcontractanți 1
SC Consultant Technic Fortuna SRL CUI 30269052
Valoare atribuită
390.000 RON
din 576.000 RON estimat
32,3%
Adjudecat la 67,7% din estimat · economie 186.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.