Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 38,0% sub estimat
Servicii de proiectare, verificare proiect si asistenta tehnica pentru implementarea proiectului “REABILITARE, MODERNIZARE ȘI DOTARE CĂMIN CULTURAL LOCALITATEA PANDURU, COMUNA BAIA, JUDEȚUL TULCEA”
- Număr anunț
- SCN1018361
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAIA (PRIMARIA COMUNEI BAIA) (CUI 4794109)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.412 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON 38,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2018 14:01
- Anunț de atribuire
- SCNA1011465
- Termen limită
- 16.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025804
Documente
Documentația de atribuire
- 1.1 DALI pI.pdf.p7s
- 1.2 DALI pII.pdf.p7s
- 1.3 DALI pIII.pdf.p7s
- 1.4 DALI pIV.pdf.p7s
- 1.5 DALI -EXP. ENERGETICA.pdf.p7s
- 1.6 DALI ST. geo si topo.pdf.p7s
- 2.CU pag292-299.pdf.p7s
- 3. Clarificari proiectant DALI.zip.p7s
- 4.DSP pag325-326.pdf.p7s
- 5Document APM pag339.pdf.p7s
- 6.Formulare PT.doc.p7s
- 7.Model contract PT.doc.p7s
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1025804.pdf
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant
PROIECT EXPERT CONSULT DESIGN SRL CUI RO 17250915
Subcontractanți 1
C.A.T.-DESIGN SRL CUI 6004281
Oferta 2
Individuala
Ofertant
GAZ CONTROL SRL CUI RO 15740694
Oferta 3
Individuala
Ofertant
KAT CONCEPT DESIGN SRL CUI 37634899
Terți susținători 1
DAC PROJECT DES SRL CUI 35982595
Valoare atribuită
30.000 RON
din 48.412 RON estimat
38,0%
Adjudecat la 62,0% din estimat · economie 18.412 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.