Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,0% sub estimat
Proiectare și execuție lucrari pentru obiectivul de investiții ,,Modernizare si dotare Scoala Gimnaziala NR.3, oras Zimnicea”
- Număr anunț
- SCN1018359
- Autoritate contractantă
- Orasul Zimnicea (CUI 4652732)
- Cod CPV
- 45214200-2 · Lucrari de constructii de institutii scolare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.283.141 RON
- Valoare atribuită
- 5.122.601,45 RON 3,0% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2018 13:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1011662
- Termen limită
- 22.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025139
Documente
Documentația de atribuire
- 2.1 DOCUMENTATIE TEHNICA Scoala Nr. 3 (2).zip.p7s
- 2. Documentatie tehnico-economica sc. nr.3.zip
- 3. expertiza Scoala 3.zip
- 4.CAIET SARCINI SCOALA 3.docx.p7s
- 5.FORMULARE-SCOALA 3.docx.p7s
- 6.Model contract proiectare si executie lucrari Scoala 3.doc.p7s
- FisaDate_DF1025139.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
EURO PRIM BUILDING SRL CUI 34611009
Valoare atribuită
5.122.601,45 RON
din 5.283.141 RON estimat
3,0%
Adjudecat la 97,0% din estimat · economie 160.539,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.