Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 36,7% sub estimat

Livrare de materiale de întreținere curentă a îmbrăcăminții asfaltice carosabile și pietonale (se vor trece produsele functie de lot)

Număr anunț
SCN1018244
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE UTILITATE PUBLICA DE ADMINISTRARE SI GOSPODARIRE LOCALA BRAILA (CUI 15216313)
Furnizor / câștigător
EURO BUILDING SRL (CUI 14590505)
Cod CPV
44113800-3 · Materiale de imbracaminti rutiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
825.730 RON
Valoare atribuită
523.069,50 RON 36,7% sub estimat
Data publicării
28.09.2018 12:41
Anunț de atribuire
SCNA1010491
Termen limită
15.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1024125

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (5)

Estimat: 825.730 RON Adjudecat: 523.069,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Furnizare de materiale de îmbrăcăminți rutiere 533.970 RON EURO BUILDING S.R.L. 497.529 RON ↓6,8%
2 Furnizare de produse din beton – borduri 94.000 RON Anulat
3 Furnizare de beton 75.700 RON Anulat
4 Furnizare de agregate balastieră/carieră 82.510 RON Anulat
5 Furnizare de vopsea si diluant pentru marcaj rutier 39.550 RON SWARCO VICAS 25.540,50 RON ↓35,4%

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
EURO BUILDING SRL CUI RO 14590505
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 3 Individuala
Ofertant
KOBER SRL CUI RO 2005144

Valoare atribuită

523.069,50 RON

din 825.730 RON estimat 36,7%

Adjudecat la 63,3% din estimat · economie 302.660,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.