Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,8% sub estimat

ACORD CADRU FURNIZARE PRODUSE LACTATE

Număr anunț
SCN1018290
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN AGROIND SRL (CUI 6675589)
Cod CPV
15540000-5 · Branzeturi (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247.148,66 RON
Valoare atribuită
185.912,03 RON 24,8% sub estimat
Data publicării
28.09.2018 11:03
Anunț de atribuire
SCNA1007167
Termen limită
11.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025544

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
MERIDIAN AGROIND SRL CUI RO 6675589

Valoare atribuită

185.912,03 RON

din 247.148,66 RON estimat 24,8%

Adjudecat la 75,2% din estimat · economie 61.236,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.