Atribuită Anunț de participare

Cuptor cu microunde - 2 buc

Număr anunț
SCN1018283
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA SOMES TISA (CUI RO18269681)
Furnizor / câștigător
RONEXPRIM SRL (CUI 1594351)
Cod CPV
31711422-7 · Echipament cu microunde (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.067,22 RON
Valoare atribuită
168.000 RON
Data publicării
28.09.2018 10:46
Anunț de atribuire
SCNA1007027
Termen limită
09.10.2018 15:00
Documentație de atribuire
DF1025531

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
RONEXPRIM SRL CUI RO 1594351

Valoare atribuită

168.000 RON

din 168.067,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.