Atribuită
Anunț de participare
Contractului de lucrări (proiectare, execuție lucrări si asistență tehnică din partea proiectantului pe perioada de execuție a lucrărilor) pentru obiectivul de investiţii “Creşterea eficienţei energetice a Liceului Reformat Wesselenyi din municipiul Zalău”
- Număr anunț
- SCN1018256
- Autoritate contractantă
- PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
- Furnizor / câștigător
- CLIO SRL (CUI 11132821)
- Cod CPV
- 45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.241.663,64 RON
- Valoare atribuită
- 3.479.246,77 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 09:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1009465
- Termen limită
- 18.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025600
Documente
Documentația de atribuire
- 2 Formulare.doc.p7s
- certificat de urbanism.pdf.p7s
- contract propunere.pdf.p7s
- DALI FINAL 2017 pt licitatie p. scrise.doc.p7s
- expertiza tehnica.pdf.p7s
- FisaDate_DF1025600.pdf
- PIESE DESENATE.7z.p7s
- Ridicare topografica.7z.p7s
- studiu geo.7z.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
CLIO SRL CUI RO 11132821
Oferta 2
Individuala
Ofertant
AVRIL S.R.L. CUI RO 2825969
Oferta 3
Individuala
Ofertant
PAULO-GEPA CONSTRUCT SRL CUI RO 23985458
Valoare atribuită
3.479.246,77 RON
din 3.241.663,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro