Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,5% sub estimat
SERVICII DE ASIGURARE PENTRU ACCIDENTE
- Număr anunț
- SCN1018255
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
- Furnizor / câștigător
- FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
- Cod CPV
- 66512100-3 · Servicii de asigurare contra accidentelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 190.000 RON
- Valoare atribuită
- 145.350 RON 23,5% sub estimat
- Data publicării
- 28.09.2018 09:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1007736
- Termen limită
- 15.10.2018 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1025500
Documente
Documentația de atribuire
- 2. MODELE DE FORMULARE ASIGURARI PENTRU ACCIDENTE.doc.p7s
- 3. CLAUZE CONTRACTUALE ASIGURARI PENTRU ACCIDENTE SPORTIVI.doc.p7s
- CAIET SARCINI ASIGURARI ACCIDENTE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1025500.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ASITO KAPITAL SA CUI 10801286
Asociați 1
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 2
Individuala
Ofertant
Valoare atribuită
145.350 RON
din 190.000 RON estimat
23,5%
Adjudecat la 76,5% din estimat · economie 44.650 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.