Atribuită Cumpărare directă

EXPERTIZA SI STUDII DE MEDIU

Număr anunț
DA35566702
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
COMIRO SRL (CUI 7147085)
Cod CPV
90711000-4 · Evaluare a impactului asupra mediului, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
20.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON