Atribuită Cumpărare directă

Accesorii pt. tractor

Număr anunț
DA35575612
Autoritate contractantă
Comuna Craciunesti (CUI 4323187)
Furnizor / câștigător
UNGAROM SERVCOM SRL (CUI 2852815)
Cod CPV
34390000-7 · Accesorii pentru tractoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
546,22 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,22 RON