Atribuită Cumpărare directă

CF283A 83A CF 283 A CARTUS TONER BLACK 2200 PAG = UNITATE CILINDRU 013R00691 12000 PAG COMPATIBIL 10

Număr anunț
DA35577127
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
ULM CART SRL (CUI 28530325)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.165 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.165 RON