Atribuită Cumpărare directă

Pachet servicii curatenie mai-dec 2024

Număr anunț
DA35576223
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL MURES (CUI 4323110)
Furnizor / câștigător
JOE'S CLEANING S.R.L. (CUI 49714916)
Cod CPV
90900000-6 · Servicii de curatenie si igienizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.500 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.500 RON