Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,7% sub estimat

Dotare cu echipamente medicale si mobilier ale ambulatoriului integrat al Spitalului Orasenesc Baicoi.

Număr anunț
CN1021148
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Furnizor / câștigător
NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI 18448164)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.879.186,50 RON
Valoare atribuită
6.554.977 RON 4,7% sub estimat
Data publicării
16.05.2020 01:36
Anunț de atribuire
CAN1041939
Termen limită
29.06.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 096-229018
Documentație de atribuire
DF1083958

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 6.879.186,50 RON Adjudecat: 6.554.977 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot nr.1(Echipamente medicale diverse;Fise tehnice de la FT1 la… 3.039.943,50 RON NICONSULTING TECHNICS SRL 3.309.755 RON
2 Lot nr.2 (Echipamente pentru oftalmologie; Fise tehnice de la F… 939.805 RON CARO INTERNATIONAL S.R.L. 528.000 RON ↓43,8%
3 Lot nr.3 (Echipamente de radiologie – imagistica; Fise tehnice … 2.370.914 RON ATEMED SOLUTIONS,PHM COMSERV S.R.L. 1.777.462 RON ↓25,0%
4 Lot nr.4 (Echipamente de laborator; Fise tehnice de la FT70 la … 528.524 RON NICONSULTING TECHNICS SRL 939.760 RON

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
PHM COMSERV SRL CUI RO 21314065
Asociați 1
ATEMED SOLUTIONS SRL CUI RO35037045
Subcontractanți 2
SANORAMA SRL CUI RO 12844186
Oferta 2 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 4
LAMA-MED SRL CUI RO 26136740
MEDICLIM S.R.L. CUI RO 6300279
X LAB SOLUTIONS SRL CUI RO 14600285
Oferta 3 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
DTL MEDICAL SRL CUI RO 22444730
Subcontractanți 8
INTRAMED SRL CUI RO 15834233
LOGARITM SRL CUI RO 16589167
MEDFARM TRADING SRL CUI RO 5803531
MEDICAL ORTOVIT SRL CUI RO 9625593
ELMED MEDICAL SRL CUI RO 11017750
VAVIAN TRADING SRL CUI RO 4281324
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

6.554.977 RON

din 6.879.186,50 RON estimat 4,7%

Adjudecat la 95,3% din estimat · economie 324.209,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.