Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

Prelungire subscripţie soluţie de securitate a sistemelor informatice ANR şi RoRIS (prevenire, filtrare, control al accesului, ne repudiere a informaţiilor) pentru 3 ani

Număr anunț
CN1004578
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
IOT SOLUTIONS & CONSULTING SRL (CUI 34662010)
Cod CPV
48730000-4 · Pachete software de securitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
839.625 RON
Valoare atribuită
789.369 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
28.09.2018 02:23
Anunț de atribuire
CAN1009814
Termen limită
05.11.2018 15:00
Număr TED (JOUE)
2018/S 187-422112
Documentație de atribuire
DF1024375

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 839.625 RON Adjudecat: 789.369 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Subscripţie Checkpoint 590.000 RON
2 Licenţe antivirus ESET Endpoint 205.625 RON IOT SOLUTIONS & CONSULTING 789.369 RON
3 Subscripție ManageEngine ServiceDesk Plus 44.000 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
SYSDOM PROIECTE SRL CUI RO22743081
Oferta 2 Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

789.369 RON

din 839.625 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 50.256 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.