Atribuită Cumpărare directă

Achizitie poze si suport poze

Număr anunț
DA35577165
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL DE OPERETA SI MUSICAL ION DACIAN (CUI 4340099)
Furnizor / câștigător
ALEXANDER THE GREAT S.R.L. (CUI 43213878)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.200 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.200 RON