Atribuită Cumpărare directă

Container-vestiar teren de fotbal

Număr anunț
DA35572888
Autoritate contractantă
COMUNA IPOTESTI (CUI 4244172)
Furnizor / câștigător
BEST ROOF S.R.L. (CUI 48968878)
Cod CPV
44211100-3 · Constructii modulare prefabricate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
52.100 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

52.100 RON