Atribuită Cumpărare directă

Cos gunoi colectare selectiva Ergo 10L cu pedala H-30 cm

Număr anunț
DA35578126
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.606,40 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
23.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.606,40 RON