Atribuită Cumpărare directă

UPS CYBER POWER - Alegeri Europarlamentare și Alegeri Locale

Număr anunț
DA35588248
Autoritate contractantă
DIRECTIA REGIONALA DE STATISTICA NEAMT (CUI 2612863)
Furnizor / câștigător
SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
Cod CPV
31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.310,94 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.310,94 RON