Atribuită Cumpărare directă

Umbrela umbrele de pentru soare gradina terasa curte din otel si poliester hexagonala cu tija 3m 3 m

Număr anunț
DA35575646
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
39142000-9 · Mobilier de gradina (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.120 RON
Data publicării
22.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.120 RON