Atribuită Cumpărare directă

Prestari servicii artistice sustinute de Ansamblul Artistic ,,Ciprian Porumbescu,,

Număr anunț
DA35583446
Autoritate contractantă
COMUNA STULPICANI (Primaria Comunei Stulpicani) (CUI 4326728)
Furnizor / câștigător
CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
Cod CPV
92312130-1 · Servicii de divertisment prestate de ansambluri muzicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON