Atribuită Cumpărare directă

ALCOOL ETILIC PENTRU ANALIZA 96% p.a. (etanol)

Număr anunț
DA35591702
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
Cod CPV
24322510-5 · Alcool etilic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.886 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.886 RON