Atribuită Cumpărare directă

CF283A 83A CF 283 A CARTUS TONER BLACK 1500 PAG COMPATIBIL NOU HP LJ PRO M125 M202 M126 M127 MF216n

Număr anunț
DA35590249
Autoritate contractantă
ORASUL TALMACIU (CUI 4270732)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
198,40 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

198,40 RON