Atribuită Cumpărare directă

Bujie 4 timpi, Filtru aer, Tambur demaror, Cablu asamblat, Fir nylon rotund 3,0mmx240m, Acumulator p

Număr anunț
DA35591166
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC PAVAJE SPATII VERZI (CUI 13939144)
Furnizor / câștigător
FORESTER SRL (CUI 12489815)
Cod CPV
16820000-9 · Piese pentru utilaje forestiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.471,47 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.471,47 RON