Atribuită Cumpărare directă

Cablu electric CYY-F 3 x 2,5 mm și Tablou distributie aparent Comtec 8 locuri-ADV1421139

Număr anunț
DA35591418
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
31320000-5 · Cabluri de distributie a curentului electric (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
634,23 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

634,23 RON