Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE REVIZIE, INTRETINERE SI REPARATII AUTO (INCLUSIV PIESE SI ACCESORII)

Număr anunț
DA35560348
Autoritate contractantă
COMUNA TURNU RUIENI (CONSILIUL LOCAL TURNU RUIENI) (CUI 3227289)
Furnizor / câștigător
LUCAS SRL (CUI 7435231)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
836,43 RON
Data publicării
19.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

836,43 RON