Atribuită Cumpărare directă

Servicii instalare infrastructura retea locala internet cablu,Refill cartuse

Număr anunț
DA35591201
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA RISCA (CUI 16093812)
Furnizor / câștigător
DOCUPRINT X SRL (CUI 24785881)
Cod CPV
32424000-1 · Infrastructura de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.870 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.870 RON