Atribuită Cumpărare directă

RCA 12 LUNI autospeciala de pompieri BV 09 PRF

Număr anunț
DA35586925
Autoritate contractantă
COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.841 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.841 RON