Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DEZINFECTIE, DEZINSECTIE GPP11 SI GPP12

Număr anunț
DA35585067
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.12 (CUI 32209626)
Furnizor / câștigător
DORIANA VET SRL (CUI 21715105)
Cod CPV
90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.872 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.872 RON