Atribuită Cumpărare directă

Servicii de proiectare ob. EXTINDERE SISTEM DE DISTRIBUȚIE GAZE NATURALE ÎN COMUNA NICOLAE BALCESCU

Număr anunț
DA35590276
Autoritate contractantă
COMUNA NICOLAE BALCESCU JUD. BACAU (CUI 4353234)
Furnizor / câștigător
PROIECT INSTAL SRL (CUI 15854788)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
158.000 RON
Data publicării
23.04.2024 13:50
Data finalizării
24.04.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

158.000 RON